Hotely v Praze
 Komentáře zákazníků
 Přidejte komentář
 Poslat stránky přátelům
 
Ubytování Praha
Všeobecné obchodní podmínky pro skutečné online rezervace.

 1. Platnost
  Tyto Všeobecné obchodní podmínky stanovují základní pravidla, která se uplatní pro veškeré vztahy vznikající mezi provozovatelem onlinehotels.cz a rezervujícím hostem v souvislosti s rezervací ubytování provedenou prostřednictvím systému onlinehotels.cz.
 2. Smluvní vztah
  Onlinehotels.cz zprostředkovává rezervace ubytování v hotelech podle nabídky. Jedná se o zprostředkování ubytování prostřednictvím onlinehotels.cz dle § 774 a násl. zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku, v platném znění mezi ubytovacím zařízením a hostem.
 3. Rezervace
  Rezervace probíhají online v daném okamžiku. Okamžitě po zvolení volného hotelu je Vaše rezervace postoupena příslušnému hotelu a Vy obdržíte potvrzenou rezervaci s přiděleným rezervačním číslem. Toto potvrzení se objeví na monitoru a lze jej vytisknout, současně je zasláno i na Vámi zvolenou emailovou adresu. Údaje na potvrzení o rezervaci bezodkladně zkontrolujte a zjistíte-li chyby nebo nepřesnosti, kontaktujte onlinehotels.cz. Zprostředkování ubytování je pro hosta zdarma. Host je konečným spotřebitelem. Další prodej takto nabídnutých rezervací dalším osobám je zakázán. Při rezervacích ubytování pro více než 4 osoby je třeba zaslat zvláštní poptávku pomocí formuláře na stránkách onlinehotels.cz.
 4. Ceny a platby
  Systém vybírá automaticky nejnižší, aktuální cenu, která je pro poptávané datum k dispozici z nabídky onlinehotels.cz, např. z internetových, lastminute a sezónních cen. Veškeré ceny jsou platné pouze při rezervaci prostřednictvím onlinehotels.cz a nelze je požadovat na recepci hotelu bez provedené rezervace prostřednictvím onlinehotels.cz. Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc se snídaní v měně, ve které účtuje hotel. Přepočet do jiných měn je pouze informativní a řídí se aktuálním denním směnným kurzem. Cena dále obsahuje DPH a veškeré místní taxy. Cenu za pokoj potvrzenou systémem onlinehotels.cz zaplatíte přímo v hotelu. Smluvní vztah na základě smlouvy o ubytování dle § 754 a násl. zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku vzniká výhradně mezi Vámi jako rezervujícím hostem a Vámi vybraným hotelem.
 5. Kreditní karty a rezervace
  1. Většina hotelů požaduje povinně garanci rezervace kreditní kartou. Takto rezervované pokoje drží hotel pro hosta celou noc. Pokud se host do hotelu nedostaví či opožděně stornuje, je hotel oprávněn účtovat náklady za přenocování. Onlinehotels.cz si vyhrazuje právo stornovat rezervaci, nejsou-li uvedeny pravdivé údaje o kreditní kartě.
  2. Některé hotely umožňují výjimečně rezervaci bez garance kreditní kartou. Rezervace je platná v den příjezdu pouze do 18.00 hod. místního času. Po uplynutí 18.00 hodiny je rezervace bezplatně zrušena a nárok na ubytování zaniká. Pokud se opozdíte, kontaktujte hotel přímo o pravděpodobné době příjezdu. Onlinehotels.cz si vyhrazuje právo stornovat rezervaci, není-li možný zpětný dotaz na telefonní číslo uvedené hostem. Totéž platí, jestliže host v minulosti provedl více rezervací a nenastoupil pobyt.
 6. Změny a stornování
  Všechny změny a storna provádějte vždy prostřednictvím formulářů v systému onlinehotels.cz. Rozhodující je datum a čas přijetí Vaší zprávy serverem onlinehotels.cz.
 7. Popisy hotelů
  Veškeré informace o hotelu, včetně kategorizací vycházejí z vlastních informací hotelů a onlinehotels.cz nepřebírá za pravdivost a úplnost těchto informací odpovědnost.
 8. Ochrana údajů
  Jsou dodržována veškerá zákonná ustanovení o ochraně osobních údajů. Vámi poskytnuté údaje jsou použity pouze pro rezervaci ubytování. K dalšímu zpracování a předávání dat pro jiné účely nedochází.
 9. Různé
  Za případné chyby při přenosu a sběru dat nemůže být převzata žádná záruka. Rozhodné je české právo. Místem plnění je Praha.
Ubytování Praha, Brno, Česká republika | Všeobecné obchodní podmínky | O nás